Консультація психолога в Києві,
Коуч-психолог

Олена Михайлова

Не залишайтеся зі своєю проблемою наодинці, почніть змінювати себе і зміниться світ навколо вас.

Детальніше про послуги
Олена Михайлова

Допоможу вам вирішити існуючу проблему

Психологічне консультування спрямоване на допомогу клієнту в дослідженні власної особистості, в розумінні своїх відносин в соціумі, оцінці своїх проблем і пошуку альтернативних варіантів їх подолання, розкриття своїх внутрішніх ресурсів.

5

помилок на початку серйозних відносин

Початок, як то кажуть, вже півсправи. У випадку з відносинами це теж вірно. Дуже важливо починати відносини так, щоб потім не шкодувати про допущені помилки.

Отримайте файл список безкоштовно

Отримайте файл список безкоштовно

Документ буде висланий на ваш e-mail після відправки форми.

Допоможу вам розібратися в вирішенні питань:

Сімейний психолог

На консультації сімейний психолог ставить собі за мету спільне з клієнтом вивчення проблеми. Вивчення відносин між членами сім'ї. Аналіз дасть можливість для розуміння причин сімейних складнощів і їх зміни. Дуже важливо працювати з усією родиною.

Сімейний психолог допоможе з питаннями:

 • Вибору майбутнього чоловіка;
 • Побудови взаємин в сім'ї;
 • Відносин подружжя з родичами;
 • Рішення внутрішньосімейних проблем;
 • Психологічної сумісністі в сім'ї.

Допомога психолога при депресіях

Якщо ви відчуваєте себе в емоційному дисбалансі, відчуваєте тривожність, смуток, неможливість сконцентруватися, і не можете визначити причину або впоратися з хронічним стресом, вам необхідно психологічне консультування. Це допоможе вирішити цю ситуацію і знову бути щасливим. Я вам в цьому допоможу.

Психолог при депресії допоможе вам:

 • Змінити приватне ставлення до проблеми;
 • Вийти з депресії;
 • Справитися з післяпологовою депресією;
 • Пройти депресію після зради парнера;
 • Справитися з розлученням.

Самовизначення і Профорієнтація

Якщо ви ставите питаннями: "Що я можу змінити на кращє?", "Чи задоволений я якістю своїх відносин, роботи, життя?", "Чи готовий я терпіти незадоволеність?", "Питання вибору професії", тоді я зможу допомогти вам в пошуку відповідей і повернути впевненість у ваше життя.

Після психологічного консультування ви зможете:

 • Змінити ставлення до виникаючих ситуацій в житті;
 • Підвищити психологічну компетентність;
 • Пройдете професійне самопізнання;
 • Зможете розвинути інтерес до пізнавальної діяльності;
 • Поліпшите стресову і кризову стійкість.

Дитячий психолог

Діти - це дзеркальне відображення своїх батьків і того, з ким вони взаємодіють. Як ми їх чуємо, так і вони вчаться слухати нас. Саме ці упущення коригуються на консультаціях, з урахуванням індивідуальності дитини, впливають на його виховання і цілей даної сім'ї

Після консультації дитячого психолога ви зможете:

 • Почути своїх дітей;
 • Побудувати відносини з дітьми;
 • Визначити їх індивідуальні особливості;
 • Зрозуміти призначення в житті своєї дитини;
 • Дізнаєтеся навички і якості характеру вашої дитини.

Яких результатів ми можемо з вами досягти після прохождения психологічних консультацій?

Чи можливо отримати відповіді на проблему вже на першій консультації у психолога?

Так це можливо. Короткострокове психологічне консультування на одну-дві сесії найчастіше проводиться у випадках, коли клієнт потребує психологічної допомоги освітнього, рекомендаційного характеру або з діагностичною метою.

Однак, якщо ситуація пов’язана з не проробленою дитячою травмою, тривалим тривожним емоційним станом, депресією, глибокої незадоволеністю своїм життям, роботою, природною зміною звичного укладу життя, таких як: хвороби, догляд близького, розлучення, а також вступ в шлюб, то буде потрібно кілька зустрічей. Як правило це 10-15 консультацій з психологом.

Яких результатів ми можемо з вами досягти після прохождения психологічних консультацій?

Як я працюю з клієнтами?

Після серії консультацій у психолога ви опановуєте навичками щоб справлятися з труднощами самостійно. Сформуєте звичку думати, відчувати і вчиняти дії по-новому.

Основним в моїй роботі я вважаю здатність знайти індивідуальний підхід до кожної людини, з огляду на її унікальні особливості і багатогранність особистості.

Уже на першому ознайомчому прийомі у психолога ми складаємо детальний план вирішення вашої проблеми.

Допомагаю розкривати ресурси, там, де людина їх ніколи не шукав або з яких-небудь причин їх не бачить.

Приймаю і поважаю людину такою, якою вона є, без оцінки, критики і звинувачень. Особистість людини для мене є безумовною, незалежно від національності чи віросповідання.

Створюю умови, в яких людина сама зможе розібратися в своїх складних ситуаціях, зрозуміти свої заплутані стосунки і знайти рішення проблеми.

Дуже важливо, щоб людина заздалегідь хотіла щось змінити. Це робота над своїм життям

Запишіться до психолога на консультацію в Києві, щоб ми з вами визначили причину вашої проблеми, локалізували її і знайшли вихід.

Записатися на консультацію

Часто задають питання психологу:

Якщо у вас виникло питання, можете відправити його на електронну пошту office@psyche.com.ua або записатися на прийом зі мною психологом Оленою Михайлової.

Як записатися до вас на прийом?

Ви можете записатися на психологічну консультацію зі мною по телефону +380675009889 з 09.00-19.00

Також ви можете заповнити форму на сайті на консультацію. В такому випадку я зв’яжуся з вами найближчим часом щоб узгодити час і дату прийому.

Скільки консультацій у психолога краще пройти?

На дане питання впливає безліч факторів, починаючи з того, що вас турбує і закінчуючи складністю ситуації в якій ви перебуваєте.

Тому завжди раджу записатися на прийом до психолога і в спокійній обстановці обговорити питання, які вас турбують. Виходячи з цього і зможемо зрозуміти, чи потрібні вам подальші консультації з психологом.

Яка вартість консультації?

Консультація у психолога в Києві ціна становить 599 грн за сесію – 50 хвилин, за попереднім записом по телефону, щоб ми з вами могли узгодили час і дату.

Також ви можете залишити заявку на сайті на консультацію, і я зв’яжуся з вами найближчим часом.

Як зрозуміти хороший психолог чи ні?

Ви приходите до психолога на консультацію з невирішеними питаннями і починаєте їх опрацьовувати. Далі крок за кроком починаєте трохи змінювати своє ставлення до світу і ситуацій. Так ви зможете побачити зміни в своєму житті, озирнувшись назад, з чого починали. Це і буде показником хороший психолог чи ні.

Ніяково обговорювати з психологом особисті проблеми?

Суть психологічного консультування допомога людині. Психолог не може засуджувати. Його робота полягає в допомозі і можливості повернути радість у життя свого клієнта. Тому вам не варто переживати з цього приводу.

В яких випадках потрібно психолог?

Консультація з психологом потрібна коли у людини з’являються невирішені питання, і з часом  ситуація не змінюється на краще. У таких випадках і потрібно звертатися за допомогою до психолога, щоб повернути спокій в своє життя.

По закінченню терапії ви зможете ефективно будувати своє життя, довіряти собі і свойому вибору

Запишіться на прийом до психолога в Києві, щоб ми з вами визначили причину вашої проблеми, локалізували її і знайшли вихід.

Записатися на прийом

Корисні статті:

Договір дорожче грошей

Ось я задумалася «навіщо люди про щось домовляються?» Здавалося б ми це робимо, щоб спільно створити щось: зустріч, проект, відносини, умови життя, роботу, взаємини … Щось, чого хочеться обом сторонам, та й так, щоб всім підходило. Тільки іноді у мене складається враження, що домовляються заради порушення домовленості: Запізнитися на зустріч. Чи не виконати частину завдання […]

Сором

Ловлю себе на відчутті, що про сором писати соромно. Воно, втім, досить логічно. Коли пишу про радісне – радію, про сумне – сумую. Чому раптом сором повинен стати винятком? Ймовірно тому, що сором взагалі звідусіль хочеться виключити. Аж надто він нестерпний. Сильний він, владний. Глибоко посаджений. І всім цим страшенно цікавий. Тому, сьогодні, так вже […]