Александр Кондратенко

Олександр Кондратенко

Людям які живуть в комфорті, по накатаній повсякденній схемі, навряд чи прийде в голову думка звернутися до психолога. Ламати свої звичні засади, людина за своєю сутністю, навряд чи буде робити. До допомоги психолога звертаються тоді, коли в житті відбуваються вкрай жорсткі зміни, трагедія, сімейні драми і тд. Коли життя викидає за рамки звичних горизонтів, а саме в зону дискомфорту і невідомості. Де людина, потрапивши туди, не може знайти вирішення питань, складність яких, на тому емоційному рівні, зашалює.

Я не виняток. У моєму житті також сталася певного рівня трагедія, вихід з якої самостійно я не міг знайти. Волею долі, в моєму житті з’явилася Олена. Я б не став класифікувати її як банального психолога. Це симбіоз фундаментальних знань. Західна психологія дуже чітко розділяє психологію, духовну складову, тіло. Що саме собою робить терапію неефективною. Олена допомагає знайти вирішення питань від самих витоків, від першопричини, які ховаються в нашому дитинстві. Взаємовідносини з батьками, природи чоловіки й жінки, духовності, стосунки з вселенським творцем. Для того, щоб взяти потрібний вектор, потрібна точка опори. Чи не заглянувши собі в душу і не знайшовши розуміння зі своїм вищим «Я», неможливо знайти першопричину. За порівняно короткий термін, завдяки професіоналізму Олени, я зміг радикально змінити своє життя і поглянути на ту трагедію, яка для мене була порівнянна з кінцем світу, зовсім під іншим кутом. Але це не означає, що психолог, а зокрема Олена, буде за вас робити всю роботу. Вона дає потрібний вектор, а людина докладаючи титанічних зусиль, бажання розвиватися і пізнавати, що щось нове, знайти себе і зрозуміти справжню свою цінність і місію в цьому житті, повинен дуже старанно працювати, намагатися змінити своє життя. Він в першу чергу повинен сильно цього хотіти. Без власного пекучого бажання, результату не буде.

Я Хочу висловити особливу подяку Олені, що вона опинилася в потрібний час на моєму життєвому шляху і допомогла мені радикально змінити своє життя і знайти усвідомлення моєї природи, мого призначення і сенсу життя.

Психологія без духовності це холодний розрахунок.

Загляньте всередину себе і ви знайдете всі відповіді. Але це зробити Вам допоможе Олена.

Ще раз глибоко вдячний, що Ви відкрили для мене нові двері в моє життя, яка засяяла зовсім іншими, яскравими фарбами.