Дитячий психолог

«Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цьому вчора.» (Д. Дьюї)

Одне з найбільших одкровень, яке нам дано випробувати в житті - таїнство народження і участі в житті своїх дітей.

Через нас приходить в світ унікальна душа зі своїми завданнями, талантами і потребами, довірливо простягає нам свою ручку, щоб ми вели її, поки не зміцніють крила її свідомості, щоб ми відкрили перед нею красу цього світу, розповіли про її можливості зробити його краще.

Саме така роль батьків. Ми знаємо, що діти - наше продовження. Однак, ми знову і знову підтверджуємо це своїм ставленням до них. Одного разу народивши їх, ми вирішили, що вони просто зобов'язані бути такими, якими ми хочемо їх бачити і саме на цій установці будуємо своє ставлення до них і так зване «виховання» - мовляв, «роби те, що тобі сказано, я краще знаю» .

Це дивно, але ми навіть не замислюємося, що саме таким «вихованням» перешкоджаємо своїм дітям бути самими собою, проявляти себе. Тому найкращий варіант виховувати дитину - користуватися послугами дитячого психолога, який допоможе звернути увагу на помилкові моделі поведінки.

На щастя, життя мудріше нас і все в цьому світі призводить до балансу, в тому числі, так чи інакше виводить дітей на їх власний шлях. Питання лише в часі. Чим раніше дитина вийде на свій шлях, тим більшого він встигне досягти в цьому житті.

Наші діти ніколи не будуть такими, якими ми хочемо їх бачити. У них своя власна доля.

Дитячий психолог може дати цінні поради у вихованні дитини. За допомогою консультацій донести в уми батьків те, що кожна дитина - це творча особистість і у нього непростий характер, в дитинстві вони бачаться нам не таким як усі, завжди мають свою власну думку з будь-якого питання і не бояться висловити його, часто надходять неординарно - так, як самі вважають за потрібне.

Дитячий психолог

Дитячий психолог

Перехідний вік здається кошмаром до тих пір, поки не прийшло розуміння суті ваших з дітьми відносин і своєї ролі в них.

Саме зміни в світогляді батьків поступово роблять відносини гармонійними, повними довіри і тепла.

Бути батьками - це завжди виклик стати краще і мудріше, адже ми не власники своїх дітей, а провідники любові. Наші діти не зобов'язані жити так, як ми вважаємо правильним, у них свій шлях, але він багато в чому залежить від якостей, які ми випромінюємо в їх житті.

Щоб відкрити перед дитиною красу цього світу, потрібно самим її бачити. Щоб розповісти про його можливості змінити цей світ на краще, потрібно самим бачити ці можливості, вірити в них і прагнути до цього. Якщо є сумніви в тому, чи зможете чи ні правильно це зробити, запишіться на консультацію до приватного психолога, який спеціалізується на роботі з дітьми, сімейними відносинами, і дуже скоро побачите результат.

Часто страхи дорослих ізолюють дітей від реального світу, заважають їм подорослішати, підривають їх майбутні успіхи.

Ми хочемо виростити щасливих дітей, але до дітям не прикладається інструкція, а покладаючись на свій досвід і розуміння не завжди правильно приймаємо рішення.

Дорогі батьки, дитинство - це схід долі в людському житті.

Постарайтеся не йти дорогами заперечень і заборон. Вони молодше вас, і мають право помилятися. Мають право турбуватися і проявляти свої почуття, так як діти в основному живуть почуттями та емоціями.

Вони тільки починають вчитися користуватися розумом і управляти своїми відчуттями. А нам, батькам, доводиться вчитися терпінню і поваги до самовизначення дітей.

Наше завдання, батьків, забезпечити їм таке оточення, де вони можуть вчитися розкривати себе, створити для них простір для діяльності - самовизначення.

Важливо дати їм підтримку і можливість стати самостійними, а не дітей, якими ви могли б управляти. Діти - не об'єкт для управління, а чоловіки і жінки, які ще не виросли.

І розуміння - це перший крок прояви любові.

Вчитися вислуховувати дитячі історії, дарувати свій час, хвалити за маленькі перемоги, і брати половину відповідальності за їх невдачі - це все завдання батьків.

Діти хочуть подобатися батькам. Їм подобатися допомагати, і бути з вами, так в дитячому світі вони відповідають на турботу до них.

Дозвольте їм бути з вами, брати участь у ваших щоденних завданнях, а інакше вони починають бунтувати, вередувати, стають неслухняними, відчуваючи себе відстороненими.

Подаруйте дітям свободу і любов. Навчіть їх бути самостійними і сміливими, щоб вони могли впевнено пройти по своїй дорозі життя.

Дитячий психолог

Мета консультацій у дитячого психолога в Києві:

Навчитися чути своїх дітей. На консультація дитячий психолог допоможе робити аналіз поведінки між вами і дитиною, щоб зрозуміти, в чому є постійна помилка виховання;

Записатися на прийом

Дитячий психолог допоможе:

Будувати правильні стосунки з дітьми. Дитячий психолог допоможе вам використовувати правильні моделі побудови відносин. Завжди легше робити правильно з самого початку, ніж переучувати дитину і себе.

Також це стосується і консультацій у психолога з підлітком, коли відносини між батьками і дитиною настільки заплутані, що без психолога складно знайти точку порозуміння;

Розкривати потенціал кожного члена сім’ї через пізнання самих себе. Знайти порозуміння батьків і дитини;

Визначати індивідуальні особливості дитини. На консультаціях дитячий психолог, спілкуючись з дитиною без особливих зусиль допоможе вам визначити характер вашої дитини, на що слід звертати увагу при вихованні, а чого краще уникати;

Пошук призначення в житті дитини;

Визначити потенціал навичок і якостей характеру вашої дитини.